ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

MÜDEK WEB SAYFASI

 

 

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Normal Öğretim ve İkinci Öðretim lisans programlarımıza MÜDEK ve ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education) tarafından 1 Mayıs 2012 tarihinden itibaren 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olmak üzere akreditasyon verilmiştir.

 

 

* Bölüm İçi Çalışmalarımız

* Dış Paydaşlar Toplantısı

2016 Yılı Toplantısı

2016 yılı Program amaçlarını gözden geçirme toplantısı, Kayseri Ticaret Odası, Elektrik Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilciliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Ulaşım A.Ş., Türk Telekom A.Ş. Kayseri Bölge Müdürlüğü, Erciyes Teknopark A.Ş. Genel Müdürlüğü, KOSGEB Kayseri İl Müdürü, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi, ERÜ Klinik Araştırma ve Uygulama Merkezi yetkilileri, IEEE Öğrenci Kulübü Temsilcileri, bölümümüz akademik kurulu üyeleri ve öğretim üyelerimizin katılımıyla 9 Mart 2016 tarihinde Fakültemiz Dekanlık toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

Bu toplantıda ortaya çıkan bazı öneriler için lütfen linke tıklayınız.

 

2013 Yılı Toplantısı

2013 yılı Program Amaçlarını Gözden Geçirme Toplantısı Elektrik Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilciliği, Türk Telekom A.Ş., Erciyes Üniversitesi Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi, KOSGEB Kayseri, Erciyes Teknopark, NAR Teknoloji Ltd. Şti., Kayseri Ulaşım A.Ş.’den temsilcilerin ve Bölüm Akademik Kurulunun katılımıyla 17 Nisan 2013 tarihinde fakültemiz Dekanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilmiştir. Bu toplantıda dış paydaşlarımız eğitim amaçlarımızın iyi tespit edildiğini belirterek yerinde ve yeterli görmüşlerdir.

Bu toplantıda ortaya çıkan bazı öneriler için lütfen linke tıklayınız.

 

2011 Yılı Toplantısı

2011 yılı Program Amaçlarını Gözden Geçirme Toplantısı KOSGEB Kayseri, Türk Telekom Kayseri, Erciyes Teknopark, Kayseri Sanayi Odası, Elektrik Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilciliği, Kayseri Organize Sanayi Müdürlüğü, Kayseri Ulaşım A.Ş.'den birer temsilci ve Bölüm Akademik Kurulunun katılımıyla 12 Nisan 2011 günü fakültemiz Dekanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilmiştir. Bu toplantıda dış paydaşlarımız eğitim amaçlarımızı yerinde ve yeterli görmüşlerdir.

Bu toplantıda ortaya çıkan bazı öneriler için lütfen linke tıklayınızz.

 

Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz. sbahceci@erciyes.edu.tr